Er det kun mig eller hvad?
#1
Jeg er blevet kontaktet af en avis som er ved at lave en artikel over auktionshuse generelt.

De er i den forbindelse uden efter personer der har haft negative oplevelse, ligesom den jeg selv var ude for ved QXL hvor jeg blev udelukket efter et negativt indlæg - se tidligere tråd.

Hvis du har været ude for noget tilsvarende, og er interesseret i at deltage, så send en PB med din mailadresse, som jeg så vil give videre.
Mywatch.dk
Bjarne Vork
Svar
#2
..
Svar
#3
Nej, du er ikke alene...
Nu kan jeg godt se, at jeg har været usansynligt heldigt på QXL <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: -->
Min konto blev ikke lukket (endnu); - ikke engang efter en i særdeles underholdende dialog med firmaets kundeservice om bla. hvorvidt Rolex bruger ETA værker <!-- s:lol: --><img src="{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif" alt=":lol:" title="Laughing" /><!-- s:lol: -->
Cheers - John
Mvh. John - nu under det sorte flag*.
(*Jolly Roger, ikke IS !  Icon_blink )
Svar




Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)