Status på 2009
#13
Tak for alle pæne org.

Mit kamera er et ok (ikke spejlreflex) kamera med en god macro funktion - panasonic mener jeg (jeg har det ikke lige her) - og lyset (der er jo ofte det vigtigste) - her om vinteren - drivhus og lystelt. En medbragt kop kaffe til at holde varmen med fremmer tålmodigheden.

vh Baun
Svar


Beskeder i denne tråd
Status på 2009 - af baun - 26-12-2009, 11:34 AM
Re: Status på 2009 - af Tukjær - 26-12-2009, 11:38 AM
Re: Status på 2009 - af Jens_phpbb3_import15753 - 26-12-2009, 12:53 PM
Re: Status på 2009 - af hannover_dk - 26-12-2009, 02:29 PM
Re: Status på 2009 - af pbr - 26-12-2009, 04:36 PM
Re: Status på 2009 - af Stinger - 26-12-2009, 05:02 PM
Re: Status på 2009 - af Jens_phpbb3_import15753 - 26-12-2009, 09:32 PM
Re: Status på 2009 - af baun - 26-12-2009, 09:48 PM
Re: Status på 2009 - af Kim T - 26-12-2009, 10:02 PM
Re: Status på 2009 - af bjorn_e58 - 02-01-2010, 09:14 AM
Re: Status på 2009 - af Geodoc - 02-01-2010, 10:54 AM
Re: Status på 2009 - af baun - 02-01-2010, 03:41 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)