Omega 100L.107
#5
Det var Omegas største salgssucces.
Kassen er en monocoque, hvilket betyder at der kun er to åbninger i kassen.
Formen på kassen skulle være "anatomisk formet" efter håndleddet.
Og der var flere kasseformer, både i herre- og damestørrelse.
/
Kristen
Svar


Beskeder i denne tråd
Omega 100L.107 - af GearUp - 01-06-2018, 08:41 PM
Omega 100L.107 - af Loncar - 01-06-2018, 08:48 PM
RE: Omega 100L.107 - af GearUp - 01-06-2018, 09:07 PM
RE: Omega 100L.107 - af khbk - 01-06-2018, 11:29 PM
RE: Omega 100L.107 - af khbk - 01-06-2018, 11:40 PM
RE: Omega 100L.107 - af GearUp - 03-06-2018, 08:51 AM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)