Omega Cal 268
#3
hehe du må endelig blande mig. Da jeg skulle regulere balancen smuttede skruetrækkeren... :(

Ja ved godt at en urmager skal kigge på det, men de sender den til Omega og så får den den store tur, som koster mere end uret.. Så hvis nogle lige havde fjederen, så kender jeg en der kan sætte den på.
Using Tapatalk
Svar


Beskeder i denne tråd
Omega Cal 268 - af Jediwannabee - 02-01-2015, 09:51 AM
Re: Omega Cal 268 - af maclerche - 02-01-2015, 10:19 AM
Re: Omega Cal 268 - af Jediwannabee - 02-01-2015, 10:25 AM
Re: Omega Cal 268 - af misiu - 02-01-2015, 10:29 AM
Re: Omega Cal 268 - af TDN - 02-01-2015, 11:13 AM
Re: Omega Cal 268 - af Lars - 02-01-2015, 11:20 PM



Brugere der kigge i denne tråd: 1 gæst(er)